MENU
 

Jabatan Kesihatan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Afiqah Syazwany Binti Mohd Isa Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran, U29 07-467 1276 syazwany@mdyongpeng.gov.my
Sallehuddin Bin Mohamad Pembantu Kesihatan Awam, U19 07-467 1276 07-467 1712 sallehuddin@mdyongpeng.gov.my
Muhammad Hafizul Fitry Bin Ajman Pembantu Kesihatan Awam, U19 07-467 1276 07-467 1712 hafizul_fitry@mdyongpeng.gov.my
Hamizan Bin Hashim Pembantu Kesihatan Awam, U19 07-467 1276 07-467 1712 hamizan_hashim@mdyongpeng.gov.my
Karim Bin Yakub Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-4671276 karimyaakub@mdyongpeng.gov.my
Muhadir Bin Abdullah Pembantu Awam, H14 07-467 1276 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my
Abd Manap Bin Abd Hamid Pembantu Awam, H14 07-467 1276 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Farhana binti Fadzil Ahmad Pegawai Penilaian W41 04-467 1032 07-467 1712 norfarhana@mdyongpeng.gov.my
Suzieyana Binti Tukimin Penolong Pegawai Penilaian W29 07-4681032 07-4671712 suzieyana@mdyongpeng.gov.my
Mohamad Nasreen Bin Sahir Penolong Pegawai Penilaian, W29 07-467 1276 nasreen@mdyongpeng.gov.my

Pautan Laman