MENU
 
Image resize threshold of 10 remote images has been reached. Please use fewer remote images.

Pengurusan dan Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Nur Faiz Bin Jamil Yang Dipertua 07-467 1276 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my
Mohamad Noor Azam Bin Sulaiman Setiausaha 07-467 1276 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Halila Binti Md Khalid Pegawai Tadbir N41 07-468 1031 07-467 1712 halila@mdyongpeng.gov.my
Bahagian Pentadbiran Am dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohamad Hafizuddin bin Lamijan Penolong Pegawai Tadbir N29 07-468 1291 07-467 1712 hafizuddin@mdyongpeng.gov.my
Amelnizam Bin Amin Pembantu Tadbir P/O N26 07-468 1031 07-467 1712 amelnizam@mdyongpeng.gov.my
Juliza Binti Mohd Khalid Pembantu Tadbir (P/0) N22 07-467 1276 07-467 1712 juliza@mdyongpeng.gov.my
Siti Hazar Binti Md Esa Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-468 1031 07-4671712 siti_hazar@mdyongpeng.gov.my
Aminorduniana Binti Amearludin Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-467 1031 07-467 1712 aminorduniana@mdyongpeng.gov.my
Hamizah Binti Mastoji Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-467 1031 07-467 1712 hamizah_mastoji@mdyongpeng.gov.my
Nurul Fara' Ain Binti Ibrahim Pembantu Setiausaha Pejabat N19 07-468 1031 07-467 1712 fara_ain@mdyongpeng.gov.my

Pautan Laman