MENU
 
Image resize threshold of 10 remote images has been reached. Please use fewer remote images.

Bahagian Landskap
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohd Zainuddin bin Ahmad Juruteknik Landskap 07-4681030 07-4671712 zainuddin@mdyongpeng.gov.my
Treasury Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Raidah binti Saiman Assistant Accountant 07-467 8121 07-467 1712 raidah@mdyongpeng.gov.my
Nurul Ashikin Binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir Kewangan 07-468 1029 07-467 1712 nurulashikin@mdyongpeng.gov.my
Nur Azima Binti Hamzah Pembantu Tadbir Kewangan W29 (KUP) 07-468 1029 07-467 1712 azima@mdyongpeng.gov.my
Haslinda Binti Ahmad Pembantu Tadbir Kewangan 07-468 1029 07-467 1712 haslinda@mdyongpeng.gov.my
Nurfazira Binti Fadzil Ahmad Pembantu Tadbir Kewangan W19 07-467 1276 07-467 1712 nurfazira@mdyongpeng.gov.my
Ainull Mardiah binti Abdul Rahim Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 07-468 1029 07-467 1712 ainull_mardiah@mdyongpeng.gov.my
Mohamad Afidan bin Ramli Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 07-468 1029 07-467 1712 afidan_ramli@mdyongpeng.gov.my
Mohd Syafiq Bin Misbah Penolong Pegawai Akauntan W32 07-4671441 07-4671712 syafiq_misbah@mdyongpeng.gov.my
Public Health Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohd Razi Bin Mastor Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 07-467 1276 07-467 1712 razimastor@mdyongpeng.gov.my